Tuk, tuk! Aš jau čia!

 

Tobula sodyba, tobuloje vietoje, tobulai Tavo šventei!

Sakysi, kas čia tokio tobulo?

 

 

O gi šiluma, kuri užlies vos įžengus pro duris. Meilės ir svajonių perpildytos visos mano sienos, kurias sudėjo mano šeimininkai, kruopa po kruopelės statydami mane ant plyno lauko, šalia gražaus Lėvens upės vingio. Jei Tavo kelias kada atves pas mane – išsiveši pačius šilčiausius jausmus bei įsimintinus prisiminimus, nes aš ir mano Šeimininkai kiekvieną sutinka ir palydi, kaip geriausią draugą, apgaubia šeimos laime, meile bei jaukumu.

 

 

Lėvens krantas – vieta, kur visada esi laukiamas…

82 m2 pokylių salė

60 m2 lauko terasa

24 miegamos vietos

2,5 ha tyros gamtos

Šalia vingiuojanti Lėvens upė

Širdies formos tvenkinys

Mūsų, „Lėvens kranto” įkūrėjų, tikslas – kuo mažiau rūpesčių mūsų svečiams. Juk šventė – tai laikas, kūrį reikia skirti pabuvimui su artimaisiais, pokalbiams, linksmybėms, šokiams, o ne bėgiojimui iš vieno kampo į kitą norint įsitikinti, ar viskas paruošta ir „sustyguota”. Būtent todėl stengiamės padėti kuo tik galime nuo to momento, kai Jūs išsirenkate mūsų sodybą.

 

 

„Lėvens krantas” – šventėms be rūpesčių!

Apie mus

Įkūrėme šią sodybą su viltimi pildyti kitų svajones.

 

Ilgai ieškoję tobulos vietos ir pagaliau ją suradę 2,5 ha sklype šalia Lėvens upės savomis rankomis ir su trupučiu pagalbos pradėjome lipdyti savo svajonę. Ir, pagaliau, 2019 m. duris atvėrė „Lėvens krantas” – jauki, šiuolaikiška ir šviesi sodyba Panevėžio rajone skirta atšvęsti šviesioms ir džiugioms akimirkoms.

Ši sodyba mums kur kas daugiau nei verslas. Tai – mūsų svajonė virtusi realybe. Be galo branginame, puoselėjame ją ir esame labai dėkingi visiems čia užsukusiems bei padedantiems šiai svajonei gyvuoti. Būtent todėl kiekvieną sutinkame, kaip artimą ir nuoširdžiai rūpinamės Jų viešnage, lyg savo. Laikais, kai žmonės daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio ar telefono ekranų, nei vienas su kitu, norime būti išskirtinis traukos centras visiems, kurie pasiilgo tikro poilsio gamtoje, gryno ir laisvo oro, namų jaukumo bei šilumos.

 

Šalia sodybos iškasėme širdies formos tvenkinį, kaip simbolį, jog į šią sodybą sudėta labai daug meilės ir, kad ši sodyba skirta švęsti Ją. Būten tai ir stengiamės įgyvendinti bendraudami su klientais ir rengdami Jiems šventes.

 

Mūsų tikslas – pasiūlyti šventes su mažiau rūpesčių – pasirūpinti salės ar visos sodybos puošyba, maistu, apgyvendinimu, desertais ir viskuo, ko tik gali prireikti. Tai įgyvendinti leidžia patikimi ir draugiški partneriai, kurie tiki ir gyvena tomis pačiomis mintimis, kaip ir mes.

 

Glaudžiai bendradarbiaujame su vietos bendruomene ir vietiniu verslu, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės ir puikaus kainos santykio papildomas paslaugas: animatorius, kurie ne tik suteiks šventei spalvų, tačiau ir neleis nuobodžiauti patiems mažiausiems; pasijodinėjimą jaukiais, draugiškais ir neapsakomo grožio žirgais bei fotosesiją su jais; išskirtinių desertų šefo paslaugas, kurio tikrus meno ir skonio šedevrus šventės svečiai prisimins
dar ilgai.

 

„Lėvens krantas” – gera mums, kad būtų gera Jums.

Paslaugos

Kainos

Sodybos nuomos kaina priklauso nuo

datos bei užimtumo.

Sodybos nuoma, maistas ir nakvynė žmogui kainuoja nuo 55 €/asm.
Sodybos nuoma su apgyvendinimu kainuoja nuo 20 €/asm.

 

 

Galerija

Kontaktai

Pašnabždėk mums savo svajonę ir mes pasistengsime Ją įgyvendinti!

 

 

Mob. tel.: 8 615 93 791
El. paštas: levenskrantas@gmail.com

 

Dvaro g. 2, Startų km.
Karsakiškis, Panevėžio Apskritis,
Lietuva

 

 

Iki susimatymo ar susigirdėjimo!